BAL Evden Eve Nakliyat Ankara

Ankara evden eve nakliyat sektöründeki uzmanlığını ve başarılarını sağladığı müşteri memnuniyeti ile kanıtlamış bulunan nakliye firmamız, sizlere tecrübeli kadrosu ve profesyonel hizmet anlayışı ile uygun fiyatlı Ankara içi ve şehirler arası Türkiye’nin tüm illerine evden eve taşıma çözümleri sunmaktadır.

Evden Eve Nakliye Ankara

 2004 yılında başladığımız ev taşımacılığı hizmetlerimizde, başından itibaren uyguladığımız kaliteli ve sorunsuz taşımacılık prensibimizden ödün vermeden çalışmalarımız sayesinde sektördeki uzmanlığımızı geliştirdik ve geçen süre içinde güvenilir ve çalışkan bir nakliye firması olarak müşterilemizde memnuniyet oluşturduk. Sunmakta olduğumuz hizmetleri en iyi şekilde sonuçlandırma çabamız ve gayemiz ile sizlere de memnun kalacağınız kaliteli, uygun fiyatlı evden eve nakliyat hizmetleri vermekten memnuniyet duyacağız.

nakliye-hizmetleri

Ambalajlı, Marangozlu, Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliye hizmetlerinde ambalajlama çalışması en önemli konuların başında gelmektedir. Ambalajlamanın düzgün yapılması taşınacak eşyaların emniyeti bakımından çok önemlidir. Bu nedenle nakliye firmamız, taşıma işlemlerine başlamadan önce eşyalarınızı cinsine göre gruplandırır ve her eşyanın türüne göre kullanılması gereken en iyi ambalaj malzemelerini kullanır. Kırılma ve yüzeyi çizilme ihtimali bulunan eşyalar öncesinde tek tek kraft kağıtlara sarılarak en uygun kutulara gerekli emniyet önlemleri de alınarak yerleştirilir. Sökülmesi gereken vitrin, masa, gardrop gibi büyük eşyalar elemanlarımızca uygun ekipmanlar kullanılarak emniyetli bir şekilde demonte edilir ve eşyaya en uygun ambalaj malzemesi ile paketlenir. Taşınacak eşyaların en düzgün ve emniyetli şekilde ambalajlandığından emin olunduktan sonra araçlarımıza taşınması ve yerleştirilmesi yapılarak gene kasa içinde gerkli emniyet tedbirleri alınır. Talebiniz üzerine taşıma esnasında oluşacak kaza ve doğal afetler sonucunda ortaya çıkabilecek hasarlara karşı sigorta işlemleri ayrıca yaptırılmaktadır.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat firmamız, yurdumuzun tüm bölgelerine profesyonel evden eve nakliye hizmetleri vermektedir. Taşınacağınız yeni adresiniz Türkiye’nin neresinde olursa olsun, taşınma talepleriniz için en kaliteli hizmeti sizlere en ekonomik nakliye fiyatları ile vermekten memnuniyet duyacağız. Şehirler arası evden eve nakliye konusunda 2000 yılından itibaren başarılı çalışmaları ile kendini kanıtlamış ve uzmanlaşmış bulunan firmamız ile irtibat kurarak çalışma koşullarımız ve nakliye fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.  Başta Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Hakkari, Antalya, Mersin, Samsun, Konya, Sivas, Muğla, Bolu, Van Muş olmak üzere tüm illere evden eve taşımacılık hizmetlerimiz bulunmaktadır.